Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hegesztő vagy kőmüves éd...

Pajszerkez16 kérdése:

Hegesztő vagy kőmüves éd hidegburkoló?

Figyelt kérdés
2016. nov. 18. 16:06
 1/7 A kérdező kommentje:
8.osztalyos vagyok.
2016. nov. 18. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Festő-mázoló
2016. nov. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 goaus ***** válasza:
Burkoló
2016. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármelyikkel akkor fogsz jól keresni ha hajlandó vagy külföldre menni dolgozni. A hegesztő-búvárok fizetése a magyar miniszterelnöké körül van. Az összes magyar munkásbrigádban állandó probléma, hogy a burkoló meg a festő elmegy külföldre dolgozni, ahol több bért kap, szóval hiányszakma, munkára nem lesz gondod. A hegesztőnek belföldön nem tudom mekkora perspektívája van.

Ugyanakkor ezt a magyar virtust valahogy el kellene már felejteni, hogy van egy lakásom, oda vagyok kötve és ha ott csak szar munkát kapok, ha megdöglök is ott maradok. Oda kell költözni, ahol a te szakmádat/képességeidet a legjobban megfizetik.

2016. nov. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hegesztő vagy kőmüves éd hidegburkoló?

Főleg!

2016. nov. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Építőipari szakmát ne válassz.Igénytelen körülmények,nevetséges fizetések,állandóan változó munkahely járod az országot keresztül kasul,igénytelen munkásszállók.nyáron megdöglesz a melegtől télen megfagysz.Ez saját tapasztalt.A hegesztők jobban keresnek és külföldön is jobban keresik őket főleg ha már van minősítésed.Fix helyen dolgoznak munka után átöltözik és mehet bár hova.A kőműves először haza megy levakarja magáról a ganét aztán mehet csak emberek közé.
2016. nov. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én hegesztőnek tanulok a 3évből már csak a fele van hátra nekem nagyon bejön éssokat fogsz keresni vele.
2016. nov. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!