Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Madách Imre Gimnázium milyen?

Madách Imre Gimnázium milyen?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, mi a véleménye azoknak, akik oda járnak vagy oda jár valakijük, eddig csak jókat hallottam róla, lehet, hogy oda jelentkezem. Ja, és jó tanuló vagyok (kitűnő bizonyítvánnyal), de azt nem tudom, mennyi pont kell az írásbelin, úgyhogy ha valaki tud írni róla valamit, azt megköszönném.

2016. nov. 18. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm szeret oda járni:D Bővebb infókkal nem igazán tudok szolgálni, de az iskoláról rosszat nem hallottam még én se.
2016. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jó tanuló vagy más jó sulit is még jelölj meg
2016. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj nyugodtan és minden kérdésedre szívesen válaszolok (oda járok) :)
2016. nov. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szeretsz oda járni?
2016. nov. 25. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is madáchos vagyok, ha kérdésed van írj nyugodtan privátba, szívesen válaszolok.

2016. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az h kituno vagy meg nem biztos h madachba v eotvisbe valo.... nem rad celoztam term. Rolad nem tudok semmit de van olyan ismerosom aki evfolymelso volt es dehova nem hivtak be szobelizni...
2016. dec. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!