Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelentkezzek turizmus-vendéglá...

Jelentkezzek turizmus-vendéglátás szakra jövő szeptemberre, ha soha nem tanultam angolt?

Figyelt kérdés
nem valószínű, hogy lesz időm intenzíven foglalkozni az angollal, de turisztikai szervezőnek tanulok, és szeretnék tovább tanulni.
2016. nov. 18. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. De angol nélkül esélyes sincs munkára. A turizmus -vendéglátásban ez olyan alapvető, mint a két kéz és a két láb. Keress lehetőséget a tanulásra!
2016. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előbb-utóbb mindenképp szeretnék megtanulni angolul, de nem tudok tanárhoz járni, egyetemen meg gondolom nem fogják az alapoktól kezdeni, és nem tudom, így hogyan csinálom meg a nyelvi vizsgákat. :/
2016. nov. 18. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Van Facebook-on egy remek csoport, Taníts meg! a neve, lehet kérni ingyen segítséget, és cserébe adod, amilyen tudásod van (vagy amennyi pénzed van rá). Sokan találnak ott segítségre :) Nézz körül! :)
2016. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Abban, hogy hogyan tanulj magán úton nem tudok segíteni, viszont én erre a szakra járok, és vannak nyelvi órák, amiket kezdő szintről is vehetsz fel, így de, tanulhatsz nyelvet az alapoktól, 6 féléven át.
2016. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a facebook csoport ajánlását! :)

Hűűű, komolyan lehet az alapoktól? Angolt is? Ez melyik suli? :)

2016. nov. 23. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!