Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jogászként divatszakmában...

Jogászként divatszakmában lehet dolgozni? Mit csinál a bankjogász? Milyenek a fizetések ezen a téren?

Figyelt kérdés

A jogász képzést kezdtem el idén szeptemberben, tudom, hogy egyelőre csak történelmet tanulunk és semmi köze ahhoz, amivel később foglalkozni fogunk, de valahogy nem érzem azt, hogy ez az én helyem

Azért ide jöttem, mert mindig is érdekelt mihez van jogom és azt mondják a jogi diplomával rengeteg helyen el lehet helyezkedni és jó a fizetés. Valakinek esetleg van olyan tapasztalata, hogy jogász végzettséggel divatcéghez lehetne menni valami felsőbb vezetőnek/ügyvédnek (pl.aki szerződéseket ír)? Nagyon szeretem a divatot és érdeklődnék lehet-e arrafele menni, mennyire nyitott a jogi szakma ezen része? Valamint, hogy a bankban miket is csinál egy bankjogász, aki tudna kérem segítsen nekem :)

Köszönöm :)



2016. nov. 21. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A divatcégeknek is vannak jogászaik. Lehetsz jogtanácsos mint a vállalat alkalmazottja vagy ügyvédként is lehetnek divatcég ügyfeleid.
2016. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ilyet sem hallottam még, hogy azért megy valaki jogra, hogy később divatcégnek dolgozzon.

Nem kizárt, de hogy összejön-e, azt a fene tudja. Nincs annyi divatcég, hogy ezerszámra kellene nekik a jogász.

2016. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!