Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nyelvvizsgát meddig tehetek...

Beryxx99 kérdése:

Nyelvvizsgát meddig tehetek le, hogy az beszámítson a felvételi pontokba?

Figyelt kérdés
Kérdésem az lenne, hogy jövőre májusban fogok érettségizni és szeretnék nyelvvizsgát tenni még az érettségi előtt. Ezt felvételi után is megtehetem, tehát beszámítják a felvételi pontokba ha pl. februárban megyek?

2016. nov. 25. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor számítják be, ha a dokumentumpótlási időszak végéig (általában június közepe-július eleje, nem tudom) feltöltöd a már kézhez kapott nylevvizsga bizonyítványodat. Mivel a vizsga után 1 hónap a javítás, és további 1 hónap, mire a bizonyítvány a kezedben lesz, ezért legeslegkésőbb ~2 hónappal előtte már el kell menned nyelvvizsgázni.
2016. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Ment a zöld :)
2016. nov. 25. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Én májusban csináltam, de csak az írásbeli sikerült. Június végén mentem megint szóbelire, az már nem számított bele. Ezért nagyon maximum májusban menj, de inkább előbb, hátha nem sikerül!
2017. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!