Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi kell ahhoz, hogy történelem...

Mi kell ahhoz, hogy történelem+rajz tanár lehessek?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni és történelem mellett rajztanár szeretnék lenni. Milyen iskolába mehetnék ilyen párosítással? Köszönöm a válaszokat!

2016. dec. 20. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a párosítással egyetemre
2016. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi pont erre a segítségre volt szükségem.:)


Igazából arra lennék kíváncsi, hogy ilyen párosítással indul e tanárképzés vagy aki már jártas ebben azt elmondhatná mi ennek a pontos menete..

2016. dec. 20. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Szokott lenni egy képzési kiadvány, talán újságárusoknál is megvásárolható, abban benne szoktak lenni az induló szakpárok intézményenkénti csoportosításban is, meg szakonként is kereshető.


Egyébként lehet, hogy a rajz lesz a szűk keresztmetszet, és nem indítanak ilyen szakpárt.

2016. dec. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez most elkeserített de köszönöm a választ. Ugyanakkor ha a történelem mellé másik tantárgyat választok (pl. magyar) akkor magyarból is kell az emelt? :)
2016. dec. 21. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is csak homályos dolgokat tudok, úgyhogy ne vedd mércének a válaszomat, de egyszer volt egy hasonló kérdés, és arra egy tapasztaltabb válaszoló valami olyasmit írt, hogy a tanárképzőn nem szakpárok vannak, hanem szakirányok a különböző tantárgyakhoz, és azokat veszed fel, amelyiket szeretnéd. De lehet, hogy abszolút rosszul emlékszem az egészre. A kiválasztott egyetem oldalán biztos több infó van róla, vagy próbáld megkeresni a felvételi információs irodájuk telefonszámát, talán ők tudnak valami hasznossal szolgálni.
2016. dec. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De egyébként abból is sokat tudhatsz meg, ha valamelyik tanárodat kérdezed meg, hiszen ő már átesett ezen. Lehetőleg egy fiatalabbat, akkor kisebb az esélye, hogy nem változott annyit az oktatási rendszer, de még így is javaslom, hogy az információs irodát keresd, illetve menj el egyetemi nyíltnapra, ahol közvetlenül tájékozódhatsz.
2016. dec. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségedet azért!:) Én is azon gondolkodtam, hogy megkérdezem a valamelyik tanáromat.. Csak nálunk sajnos jobban ért a legtöbb ahhoz, hogy lebeszéljen mint a támogatáshoz..
2016. dec. 22. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!