Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Reménytelen a továbbtanulás?

Reménytelen a továbbtanulás?

Figyelt kérdés

Diszkalkulias vagyok es mindenkeppen szeretnek tovabbtanulni (egyetemen,foiskolan) de nem tudom,hogy mit tegyek.

Alapbol a turizmus erdekel de sokan mondjak,hogy ez nem ajanlott igy. Akar mas szakot is meggondolnek,ha tudtok mondani hasonlot (a nagyon bolcsesz szakok nem erdekelnek),hatha van valaki akinek hasonlo problemai voltak/vannak es tud szamomra valami megoldast. Tenyleg remenytelen a turisztika?



2016. dec. 25. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem egyes szakoknál tuti kaphatsz emiatt felmentést, bár sajnos nem tudom hogy működik ez. Sok sikert!
2016. dec. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mintha csak én írtam volna ki a kérdést :)
2016. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A turizmus valóben esélytelen emelt matekos anyagot vesznek, meg jogot, talán statisztikát is. De talán egy ilyen OKJ-s képzés neked is feküdne. Mondjuk üzletvezető, recepciós,stb. Talán ott nem annyira nyomatják a matekot. Bár nincs személyes tapasztalatom, csak ötletnek javasoltam. Egyébként mehetsz csecsemőgondozónak, magyar, angol, töri, nyelv tanárnak, ill. Vannak nyelvszakok is. Szlavisztika, romanisztika... na ott aztán tényleg nincs semi matek. :-) egyébként éntérzem a helyzeted, én is diszkalkúliás vagyok. :(
2017. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!