Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehetek kriminologus igy?

Hogyan lehetek kriminologus igy?

Figyelt kérdés

Tehat erre a szakra szeretnek majd jelentkezni ... Tudom h ez csak mesterkepzes .

Akkor hozza milyen alapszakot kell elvegeznem?


Azert meg messze van de az szamit h nm gimnaziumba fogok erettsegizni?

Most vagyok 9. es eredetileg muvesz gimibe vettek fel ... De most itt a lakhelyunk kozelebe lehetek egy kereskedelmi es vendeglatoipari szakgimnaziumba

Ha esetleg atvennenek egy gimibe estleg estibe akkor az szamit h esti gimibe jartam es ugy erettsegiztem?



2016. dec. 27. 10:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Például egy jogot, vagy közigszervező, vagy igazgatásügyi, és utána mehetsz kriminológusnak.

Nem számít, honnan mész, a lényeg, hogy meglegyen a pontod.

2016. dec. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja igen, plusz bármilyen alapszakkal mehetsz bármilyen mesterképzésre, ezt kihagytam. De nyilván egy mondjuk egy kereskedelmivel nem biztos, hogy megéri a kriminológus mesterképzés.
2016. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!