Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaválasztás előtt állok!...

Pályaválasztás előtt állok! Most fogok érettségizni és szeretnék egyetemre menni!?

Figyelt kérdés
Van kettő nagyon szép hivatás ami tetszik. Az egyik az orvos a másik pedig a nyomozó. Első sorban kórházi orvosra gondoltam. Mégis milyen lehetőségeim vannak ? A felvételiben láttam ,hogy Emelt szintű biosz + kémia vagy fizika kell hozzá. A többi kritériuma mi annak ,hogy orvos lehessek majd egyszer ?
2016. dec. 27. 20:55
 1/3 A kérdező kommentje:
Naa meg azt elfelejtettem ,hogy mennyi a felvételi pontszám államira egy egyetemre ?
2016. dec. 27. 20:55
 2/3 anonim ***** válasza:
El kell vegezned az orvosi egyetemet, ami 6 ev, ezutan 2 rezidenskepzes, majd a valasztott szakiranynak megfelelo hosszusagu szakorvoskepzes, es 2-7 ev, attol fugg milyen orvos akarsz lenni.
2016. dec. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az elozo evi ponthatarokat megtalalod a neten. 4 egyetemen van krvoskepzes az orszagban, kulonbozo ponthatarokkal.
2016. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!