Mit tudtok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy mit tanuljak. Már két évet halasztottam, de most sem világosodtam meg...

Annyit tudok, hogy olyat szeretnék, ami irodai munkához van kötve, önkormányzatokhoz, családsegítőhöz bekerülni stb.

Emelt érettségim nincs, így kicsit nehéz most már bekerülni bizonyos helyekre.

Mit ajánlanátok nekem?

Tanító akartam lenni, de oda 100%, hogy nem vesznek fel az ének alkalmassági miatt.

Nem feltétlen kell egyetem/főiskola. Ha valami jó OKJ szakot tudtok, azt is megköszönném!


2016. dec. 28. 10:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem fuss neki a tanítóinak, és ha nem vesznek fel, legalább biztosra tudod. Egyébként vannak ügyintézői OKJ-k, vagy ha egyetemi szakot akarsz, akkor jogi képzés (nem jogász), igazságügyi-igazgatási, kórházi adminisztráció, szociális munkás. Ide viszonylag alacsonyak a ponthatárok is.
2016. dec. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!