Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehet egyszerre 3 egyetemen...

Lehet egyszerre 3 egyetemen tanulni?

Figyelt kérdés
Most egy nappalis képzésen vagyok, ahol keddtől péntekig vannak óráim, mellette csinálok egy levelezőt, ami hétfőnként van 2 hetente. Ha van rá elég energiám és időm, elkezdhetek mellette egy harmadikat levelezőn, ahol szombatonként van tanítás? Van erre valami szabályozás, hogy hány egyetemen tanulhatok egyszerre?
2016. dec. 28. 21:30
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, nincs szabályozás. Ha neked belefér, csinálhatod. A féléveid fogynak, és fizetős lesz egy jó része, de ha ez a része nem gond, akkor szerintem simán.
2016. dec. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%
Nekem 2 levelezős egyetem és 2 tanfolyam megy párhuzamosan. Jól kell szervezni ;) de semmi sem lehetetlen.
2016. dec. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Elkezdheted, csak ahogy írták, fogynak a féléveid, szervezni megkell tanulni, és ami talán a legfontosabb, hogy 3 piacképtelen diplomával ugyanúgy piacképtelen maradsz.

Szóval úgy válassz, ami tényleg meg is fogja érni, különben felesleges idő-energi pazarlás az egész.

2016. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A gazd-menedzsment szakot csinálom nappalin, a pszichológiát levelezőn és az emberi erőforrások szakot szeretném még szintén levelezőn.
2016. dec. 29. 09:04
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
bakker, mérnökinformatikára járok de nekem az az egy szak felemészti az összes energiám, ti betegek vagytok.
2016. dec. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Én abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy kb 3-4 óra alatt megtanulok (és megértek) 500 oldalt rendesen. Szóval ha egész félévben be sem jártam az előadásra, vizsga előtti este simán megtanulok mindent. Csak néha lelkiismeretfurdalásom van, hogy mások naphosszat tanulnak nekem meg szinte semmi dolgom, úgyhogy próbálom lekötni a felesleges energiám az új számokkal.
2016. dec. 29. 10:40
 7/19 A kérdező kommentje:
*új szakokkal
2016. dec. 29. 10:40
 8/19 anonim ***** válasza:
gazdmen-t hagyd a p.csába, válts pénzügyre és mellette csináld a HR-t. Vagy ami még jobb: egy műszaki szak és pénzügy. Mondjuk az már lehet neccesebben menne :D
2016. dec. 31. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Bocs az offért, de nagyon érdekel, hogy milyen tanulási technikád van? Egész pontosan hogyan tanulsz?
2016. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi különös tanulási technikám, egyszerűen csak nem felejtem el, amit egyszer elolvastam.
2016. dec. 31. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!