Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jelenleg mit mond a felsőoktat...

Jelenleg mit mond a felsőoktatási törvény? Fel lehet használni kettő BSc képzésre is a támogatott féléveket?

Figyelt kérdés

2017. jan. 1. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, párhuzamosan is csinálhatsz 2 alapszakot vagy ha az egyik megvan és még van államilag támogatott szemesztered akkor amíg nem fogynak el mehetsz állami képzésre.
2017. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pár éve úgy volt, hogy csak egy BSc és egy MSc-re lehet, mikor változott meg?
2017. jan. 1. 22:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudtam róla hogy régebben máshogy lett volna, én úgy tudom hogy amióta 12 állami szemesztered van (hacsak nem osztatlanon vagy), azóta úgy használod fel ahogy szeretnéd. Főleg hogy most van ez a foksz dolog is, az is lehet államis és azt is lehet hogy ezt végzed majd alapszak. Saját tapasztalatom hogy az első alapszak után még egyet el tudtam így kezdeni, maradt 4 állami szemeszterem azt a második alapszaknál el tudtam használni. Olyanról is tudok aki párhuzamosan végez 2 állami alapszakot, szóval ezek biztosan lehetséges, de passzolom hogy akkor ez mióta van így, nekem ez a 3. évem a második alapdzakon vagyis 3 éve már biztosan így van.
2017. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!