Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyikre lenne érdemesebb...

Melyikre lenne érdemesebb mennem Pénzügy-számvitel BCE ALK vagy BGE ATK?

Figyelt kérdés

Mivel már dolgozom, ezért levelezős szak érdekelne engem.

BCE ALK vagy BGE ATK legyen inkább?


Néztem, hogy a Corvinuson is indul ALK ponthatárt viszont nem találtam hozzá. Nekem elvileg 440 pont jött ki a kalkulátorral, van esélyem bekerülni oda?

(Sajnos elég drága az önköltség miatt 295e Ft., kb. 2 millióra jönne ki, ami azért nem olyan nagy összeg).

Viszont csak 20-80 főt vesznek fel ahogy néztem.


Megérné elvégezni levelezőn a BCE-en ezt a szakot, el tudnék utána helyezkedni vele vagy látnákh levelezőn végeztem és úgy nem számítana annyira?

Van itt olyan aki levelezőn végezte a BCE-en és el tudott helyezkedni?


Másik kérdésem pedig a BGE ATK, ugyan úgy önköltséges, lényegesebben alacsonyabb 220e Ft/félév így azért 1.5 millióra jön ki kb., de a távoktatást annyira nem tudom h milyen lehet. Levelezőn azt tudom, h péntek délután és szombat egész nap van tanítás. De a távoktatást azt nem ismerem, arról tudna valaki mondani valami infót?

Be kell-e járni vagy nem is a BGE épületébe kell menni, nem nagyon tudom hogy zajlik egy ilyen távoktatás. :-/


Távoktatásban milyen a pénzügy-számvitel a BGE-en?

Ugyancsak kérdezném, h milyen az elhelyezkedési lehetőség?


2017. jan. 5. 10:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy felvesznek Corvinusra az állami ponthatár 450, neked meg 440 van, ami az önköltségeshez bőven elég. Szerintem jók az elhelyezkedési lehetőségek. Szerintem jobban megéri a Corvinusra menned.
2017. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!