Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudnám meg nézni hogy...

Ariana940 kérdése:

Hol tudnám meg nézni hogy melyik sulik indítanak ingyenes okj. képzést 25 éven aluliaknak?

Figyelt kérdés

Hol tudnám meg nézni hogy melyik sulik indítanak ingyenes okj.képzést 25 éven aluliaknak, nagyon sokat kerestem de nem találok rola semmi információt :(

valaki valamilyen ötlet?



2017. jan. 6. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először keresgessél, és utána küldj egy-egy e-mailt a szimpatikus, közeledbe eső helyekre. Én pl szakközépiskola ötödévén csináltam egy tanfolyamot támogatottan. Meg van olyan is, ahol kiírják azt, hogy Ingyenes - érdeklődöm, és ott az érdeklődömre kell rákattintani. Szóval lehet, hogy van több helyen is ,csak nem írják ki.
2017. jan. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*Ja és a Munkaügyi hivatalokban is szoktak ilyen képzéseket indítani
2017. jan. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!