Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Londonban élek, ilyen...

Ha Londonban élek, ilyen körülményekkel megoldható lenne, hogy Budapesten járjak levelezőn egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy egyiket sem szeretném feladni a másikért. Ez gondolom 2 hetente (?) hazautazást jelentene, plusz vizsgaidőszak.

Viszont jól keresek (nagyon jól).

Talán idővel Budapestre is költöznék, de most még mindenképp szeretnék Londonban maradni.

Távoktatással nem igazán szimpatizálok, halasztani meg nem akarok mert így is húszas éveim közepén járok.


2017. jan. 10. 10:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Pedig erre talaltak ki a tavoktatast. Kethetente hazarepulni iszonyuan idorablo es draga, es mi van ha valamelyik jaratra nem kapsz jegyet?
2017. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van, én is ettől tartok, hogy "mindent akarok" aztán a végén "semmi se lesz".

Egy angol egyetemet nem biztos hogy be mernék vállalni. Több távoli ismerőstől hallottam már, hogy kint járnak egyetemre, de nem tudo, hogy nekem vannak-e olyan képességeim, valahogy nem bízok magamban eléggé :D

2017. jan. 10. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!