Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik célszerűbb: Főiskola...

Melyik célszerűbb: Főiskola vagy Szakközép érettségi után?

Figyelt kérdés

Logisztika, szállítmányozás terén szeretnék tanulni, de nem tudom, hogy melyik lenne a jobb megoldás. Mert a családi pótlék akkor járna még, ha érettségi után szakmát tanulnék, meg akkor az szakmát is adna. De főiskolánál nem.

Melyik lenne a jobb?


2008. okt. 8. 16:40
 1/5 A kérdező kommentje:
Azon belül is, pl a fuvarszervező érdekelne...
2008. okt. 8. 16:44
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szakközépen a technikusit (ötödévet) gondolod? Szerintem végezd el azt, utána főiskola. Csak előnyödre válik, minél többféle a végzettséged.
2008. okt. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen, ötöd-hatod év, vagy érettségi utáni szakközép.

Gondoltam erre én is, hogy utána a fősulit is. Köszi!

2008. okt. 8. 17:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon jól gondolkozol!

Véleményem szerint nagyon megéri egy (használható) szakmát szerezni érettségi után! Ezzel saját jövedelemhez juthatsz és utána is elvégezhetsz egy főiskolát v. egyetemet! Arra figyelj, hogy olyant válassz amiből később megélhetsz!!! Ne gyarapítsd a reménytelenül állást keresők táborát! Sok sikert kívánok!

2008. okt. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2008. okt. 9. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!