Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci Egyetem vagy Eszterhá...

Miskolci Egyetem vagy Eszterházy Egyetem tanári? Többi lent.

Figyelt kérdés
Idén szeretnék jelentkezni tanárképzésre levelező szakon (töri-magyar szakirány). Az ELTÉ-re szerettem volna menni eredetileg, de ott sajnos nem indul levelező képzés, csak a fent említett két helyen. Tudom, hogy egyik sincs a topsulik között, ezért szeretnék érdeklődni, hogy egyáltalán itt megéri elvégezni a tanárit (főleg-magyar-törin). Kettő közül melyik lehet a jobb? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. jan. 14. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az EKE-t (volt EKF-et) nem mondanám rossznak tanárképzés terén, illetve szerintem érdemes olyan helyre jelentkezni, ahol az adott képzés a fő profil. Szóval egy szavazat az EKE-re. :)
2017. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bár nem egyetemista vagyok, de Egerben lakok, és az EKE Gyakorlo Gimijeben vagyok vegzos, igy tobb mindennel tisztaban vagyok az egyetemunkkel kapcsolatban.

En ugy itelem, hogy nem rossz itt a tanarkepzes. Kifejezetten tanarkepzes kozpontu egyebkent az egyetem, ez a legerosebb kar rajta. A sulinkba jarnak a hallgatok gyakorlatra tanitani, es ahogy elbeszelgettunk mar nehannyal, tetszik nekik az egyetem, a varos is, es szeretnek ide jarni:)

Ja es mivel iden keszulok en is tovabbtanulni, vett anyum egy felvetelizos konyvet, amiben a tanarkepzesben az egyetemi rangsorolasban az EKE a 4.legjobbra van irva!:)

Szerintem ha ide jossz nem banod meg:)

2017. jan. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek:)
2017. máj. 12. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!