Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Budapestre szeretnék menni...

Budapestre szeretnék menni középiskolába de nem ismerem az iskolákat. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Alapvetően én kecskeméti vagyok de bizonyos okok miatt nekem Budapesten könnyebb lenne tanulnom de sajnos se a várost se az ott lévő iskolákat nem ismerem. Tudnátok 3.48-as átlaghoz mérten iskolát ajánlani? És ha lehet akkor ne a nyolcadik kerületbe...

A válaszokat előre is köszönöm



2017. jan. 15. 13:31
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én ebben a évben vagyok végzős a Kossuth Lajos kéttannyelvű gimiben Pesterzsébeten. 20. kerületben van, jó helyen. Nagyon jó iskola, nagyon jó képzéssel és nagyon jó tanárokkal. Nem minden osztály kéttannyelvű, de eléggé idegennyelv beállítottságú az iskola. Először azt döntsd el, hogy szakmát szeretnél tanulni, vagy inkább gimibe mennél. Meg fontos, hogy milyen irányba. Mehetsz akár informatikai szakközépbe, vagy művészetibe, de rengeteg suli van. Milyen irányban szeretnél továbbtanulni?
2017. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az átlag miatt szaksuliba menj
2017. márc. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!