Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Teljesen szörnyű lesz a...

Teljesen szörnyű lesz a félévim, lehetek ötös évvégén ezekből a tantárgyakból?

Figyelt kérdés

Hetedik osztályba járok,egy éve mindig szóltak tanárok, szüleim , testvérem hogy nehéz lesz a hetedik..Eddig teljesen jól ment magamhoz képest (Biosz 4, Kémia 4, Föci 5, Töri 5) egyedül matekból fizikából nyelvtanból voltan hármas ( matek 3.50, fizika 3.50). Gondoltam majd kijavítom végülis kétes jegy... Most téli szünet után viszont nagyon sokat rontottam ráadásul tanárok hiányoznak így nem tudok javítani amit még tudnék így a pl Föci 4, Töri 4 Biosz 3 Nyelvtan 3 Matek 3 Fizika 3 a többi ötös de ezek a fontosabb tantárgyak.

Így azt kérdezném hogy lehetek e ötös és hogy mennyire rossz ez a félévi, mert én életemben ilyen rosszul nem tanultam eddig 4-5 voltam mindenből de most meg mintha nem is én lennék, szüleim jogosan mérgesek tudom..

13/F



2017. jan. 17. 22:26
 1/2 A kérdező kommentje:

Helyesírásért, elírásokért bocsánat..

Teljesen kiborultam szinte osztály legrosszabbjai között vagyok..(pedig ez soha nem volt jellemző) :(

2017. jan. 17. 22:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem történik semmi. Két jegyet valsz. nem fogsz tudni javítani, de a hármasokból lehetnek még négyesek. Egyébként emlékszem, hogy én is pont hetedikes koromban rontottam sokat, de kit érdekel, most két egyetemre járok, és egyelőre jól megy mindkettő :)
2017. jan. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!