Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel alapszak...

Pénzügy-számvitel alapszak vagy vezetés és szervezés mesterszak?

Figyelt kérdés

Jelenleg HR alapszakot csinálom, ami érdekel. Viszont nem tudom hogy beálljak-e a sorba és menjek tovább vezszervre vagy inkább csináljak egy ütőképes második alapszakot.

Annyi tárgyat tudnék elfogadtatni, hogy 2 félévet megspórolnék.



2017. jan. 18. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezdted az alapot, nem lenne több értelme mesterre menni? Vagy átjelentkezni a másik alapra amíg lehet.
2017. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor már miért nem mész inkább egy olyan mesterképzésre, ami "ütőképes"? HR-ről is lehet egy rakás jó mesterképzésre menni (példának okáért akár pénzügyre vagy számvitelre) kreditelismeréssel, többet ér, mintha elvégeznél még egy alapképzést. Jó, lehet, hogy egy kicsit jobban fel kell zárkóznod, de csak azért 5 félévet eltölteni, hogy még egy szinte ugyanolyan alapképzésed legyen... szerintem akkor már egy mester többet ér.
2017. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
pénzügy-számvitel alapszak által ha számvitelre szakosodok akkor mérlegképes könyvelőit kapok diploma mellé. szóval nem időpocsékolás
2017. jan. 18. 19:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell arra szakosodni, anélkül is megkapod. De egy számvitel mesterrel is, ha a mérlegképes a cél.
2017. jan. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Menj arra, amerre a szíved húz! Ha neked a sorba állás lemondással járna, akkor szerintem inkább menj a másik szakra, és csináld meg abból is az alapot! Esetleg még utána később hátha kedved támadna megcsinálni a mestert is valamelyikből. Akár rögtön utána is. Szerintem, ha a másik terület is érdekel, nyugodtan csináld meg! Ha jól esne neked azt megcsinálni, és vágysz rá, akkor szerintem vágj bele nyugodtan! Amúgy én nem értek hozzá, mennyit számít, hogy valamiből alapod van, vagy mestered. Lehet, hogy nincs is például annyi fizetésbeli különbség. Különben se a fizetésért csináld, hanem szenvedélyből
2017. jan. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak államis helyet pályázhatok, szóval muszáj választani, mert összesen 12 félévem van(ebből a HR 6 félévet elvesz)
2017. jan. 18. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!