Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elsősorban a kérdésem azokhoz...

Elsősorban a kérdésem azokhoz kapcsolodik akik a SZIE-GTK-ra járnak. Középiskolában nem voltam a legjobb viszonyban a matekkal, inkább humán beállítottságú vagyok. Matek szempontjából mik az erőviszonyok itt kb?

Figyelt kérdés

Az én sorrendben úgy lenne hogy 1.gazdmen 2.hr 3.komm,&médiatudomány,de ha mindháromban nagyon erős matek szükséges,akkor lehet más irány felé nézek.

Előre is köszönöm a hasznos válaszokat.


2017. jan. 23. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Gazdmenen és HR-en 2 félév matek van, analízis stb.Erre jön még a mikro,makroökonómia és a statisztika ami szintúgy tartalmaz matekot.

Kommunikáción viszont nincs matek, de nem ajánlom, elég rosszak az elhelyezkedési lehetőségek.

Viszont szorgalommal a matek is megtanulható, nem olyan nehéz az az analízis, mint ahogyan sokan beállítják..

2017. jan. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gazdmenen és HR-en ugyanazok a matek alapozó tárgyak vannak, azok egy szinten vannak a matek nehézségét tekintve. Biztos matek alaptudás kell hozzá (grafikonok képe, egyenletek, nevezetes azonosságok szerű dolgokra kell gondolni), ha az megvan abszolút teljesíthető. Komm és médiatudományról sokat nem tudok, valamennyi matek ahhoz is kell, de mivel az nem igazán gazdasági szak kevésbé fontos a matek.
2017. jan. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!