Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megéri a rajzelokeszito.hu...

Megéri a rajzelokeszito.hu által hirdetett felkészítőre jelentkezni?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Megéri az árát?

2017. jan. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy látom építész akarsz lenni, a műszakirajzokhoz teljesen felesleges.
2017. jan. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, valóban építésznek készülök! Elsősorban nem is a műszaki rajz miatt jelentkeznék, azzal nincs problémám, már most is tanulom gépésztechnikusként és nagyon szeretem is, hanem a BME rajzalkalmassági vizsgája miatt, ahol kockákat, székeket stb. kell rajzolni, tónusozással és habár régen rajzórákon jól ment az ilyesmi, már évek óta nem készítettem hasonlót és félek, hogy nem megyek át a vizsgán. Ezért is kérdeztem hogy ott vajon rendesen felkészítenek-e?
2017. jan. 26. 23:08
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valahová mindenképpen érdemes lenne járni. Leginkább a BME által tartottra, de ez is jónak tűnik.
2017. jan. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezzel az oldallal nincs tapasztalatom viszont a BME előkészítővel van, és megéri az árát.
2017. jan. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!