Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudom milyen szakmát...

Nem tudom milyen szakmát válasszak. Segitenétek eldönteni?

Figyelt kérdés

Most készülök meghozni ezt a nagy döntést ami befolyásolni foja az életemet és nem tudok dönteni.. Eddig tiszta jeles tanuló vagyok tiszta 5 ös a bizim.. Szlovákiában élek.. és szakmát szeretnék tanulni.. van egy suli ahol van 2 szakma ami ugy érdekel

Mechatronika-CNC gépek vezérlése,mérés és automatizálás,Pc-vel támogatott 2D tervezés 3D modellezés


Műszaki liceum(informatika)-műszaki alapismeretek,hardver,alkalmazott informatika,oprendszerek,adatbázisok,programozás,halózati ismeretek


Ezek közott gondolkozom... ezek a szakok ezeket amiket leirtam ezeket foglalják magukba... és amúgy tetszik mindkét szak .. és arra lennék kiváncsi hogy szerintetek melyik szakkal lehet jobban azonosulni? melyik keresett? melyik fizet jobban külföldön és belföldön?... A válaszokat előre is koszonom :S Esetleg akinek van tapasztalata vagy ilyesmivel foglalkozik az leirhatná hogy hol dolgozik és mennyit keres:D



2017. jan. 27. 11:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első. CNC vezérlés és a PLC programozás jobb bolt szerintem.
2017. jan. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!