Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az alapképzési biológia szak...

Az alapképzési biológia szak szerintetek hasznos-e továbbtanulás szempontjából?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Engem az alapképzési biológia szak érdekelne, de nemtudom, hogy mennyire hasznos. Ha elvégzem el tudok-e helyezkedni és hol?

Van itt olyan aki oda jár vagy járt? Kérlek segítsetek.

18/L



2017. jan. 27. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia:)

alapvetően nagyon érdekes irány a biosz, de ha csak alapot csinálsz, mestert nem, akkor elég csekély az esélye annak h te el tudsz helyezkedni, max olyan munkakörökben mintha csak egy szimpla érettségid volna

mesterrel viszont már sokfele el lehet helyezkedni, így szerintem gondold meg

amúgy miért csak az alap?(lehet én értelmezem rosszul a kérdésed, de nekem ez jön le az alapján hogy utána rögtön el is akarsz helyezkedni)

2017. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemcsak az alap érdekelne, utána elvégeznék egy mesterszakot, ha hasznos :)
2017. jan. 29. 08:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hasznos. :)

Elmehetsz vele kutatónak cégekhez vagy kutatóintézetbe, maradhatsz az egyetemen(kutatónak és/vagy oktatónak), elvégezhetsz utána tanári szakot is. Nekem hirtelen ez jutott eszembe,de biztos vannak még más irányok is. :)

2017. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!