Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nagyon régi álmom hogy nyomozó...

Nagyon régi álmom hogy nyomozó lehessek de problémám van a nyelvvizsga megszerzésével. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Rendészeti szakos vagyok mert már általánosban is erre a pályára készültem.Az a problémám hogy sajnos németre kötelezően át kellett állnunk de örülök ha kettesre érettségizek le belőle.Az angolomra azt hittem nagyon jó közben kb annyira elég hogy bemutatkozzak és egy alap szinten beszélgessek egy angollal(útbaigazítás stb).

B2-es nyelvvizsgát nem hiszem hogy tudnék tenni bármilyen nyelvből is de nem tudom igazán elfogadni ezt a tényt.Van bármi módja hogy bekerülhessek az NKE-re?Esetleg levelezőin nem kell?


2017. jan. 31. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fél év alatt tanultam meg angolul úgy, nem lehetetlen
2017. jan. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem lehetetlen de év közben úgy hogy rengeteg órám van,plusz matektanárhoz járok és még a közösségi szolgálatot is végre kell hajtani nem tudom megoldani hogy angolt tanuljak.

Maximum nyári szünetben tudnék de az meg elég rövid.

(Egyébként tizedikes vagyok ezért még kevesebb időm van.)

2017. jan. 31. 21:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Eszperantó?
2017. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!