Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnatok segiteni? Elrontottam...

Tudnatok segiteni? Elrontottam a felvetelim lehet meg eselyem?

Figyelt kérdés

sziasztok nagyon rosszul erzem magam annyira elrontottam a felvetelim a stressz miatt 39pontos lett es nem birok azota aludni nagyon szomoru vagyok mert amikor csak gyakoroltam csak a magyar volt 38-43kozott

nagyon szomoru vagyok es a jedlikbe szeretnek menni eddig tavaly is meg iden is 4,3 4,4es volt az atlagom 4 tagozatot is negjeloltem nyelvi sima biologiai es elsportoli es ugazabol az utobiba szeretnek menni mert nekem nagyin fontos a sport nem tudnam elkepzelni mashol az iskolazasomat nagyon felek azota szinte depresszios vagyok mert ilyen rossz pontot meg a hulyek sem irnak pedig en nem vagyok egy buta gyerek sot a jegyeim tanulmanyaim is eleg jok

szerintetek ennek ellenere lehet eselyem?



2017. febr. 3. 00:45
 1/10 anonim ***** válasza:
A magyart rontottad el?
2017. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
48%
Te jó ég! A 39 pont már nagyon jó. Ne stresszelj miatta, mert az élbolyba tartozol a magad 39 pontjával. Inkább a jegyek miatt izgulnék a helyedben, bár azok se annyira rosszak.
2017. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra sem értem, hogy van bátorságod felvételizni ilyen helyesírással.
2017. febr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

DonGalába, remélem, ma szépet fogsz álmodni, hogy belekötöttél egy ideges nyolcadikosba.

Szerintem van esélyed, ha jó lesz a szóbelid, még megmentheted a felvételidet, és bekerülhetsz. :)

2017. febr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A kötözködés olyan dolog, hogy indokolatlanul bántod a másikat. Amikor viszont indokolt, akkor talán rá kéne döbbenni, hogy nem kötözködés, hanem jogos.
2017. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért mondtam, mert indokolatlan. Rá kéne jönni, hogy azért, mert nem tökéletes helyesírással tette ki a kérdését, még egy kvázi gyerekről van szó, aki éppen baromira aggódik a jövőjéért, nem kikérni magadnak, hogy ilyen igénytelenül hogy merészelt felvételire menni. Köznyelvi környezetben vagyunk és a közlés célja teljesült, figyelembe véve a kérdés tartalmát inkább táncolj vagy keress küzdősportokat, ha le akarod vezetni a feszkót.
2017. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%
Húú, hát a Jedlikbe ez picit kevés lesz, még sporttagozatra is. Oda 4,5 átlag mellé is MINIMUM 50 pontos központi kell. Sajnálom. :((( Milyen sulikat jelölsz még meg?
2017. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Próbáld meg az Óbudait. Az menne :)

Ne stresszelj, erre nekem van okom :(

2017. febr. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kedves dongalab😂 nyilvan lattad hogy 00:42kor raktam fel a kerdest es annyira felek hogy aludni se tudok 2 hete .. nem ertem hogy mi ertelme van ennek miert nem torodsz olyan dolgokkal amihez kedved van, es nem masok idegi allapotat tonkretenni.. vagy ha neked ez jo elfoglaltsag akkor jo murit!:)

akki meg offolta ezt a jo fej dongalabat annak nagyon koszonom es nagyon aranyos hogy ennyire megert💕

2017. febr. 5. 20:38
 10/10 anonim ***** válasza:

Drukkolok Neked, hogy felvegyenek valahova!


Írd meg, ha sikerül! :-)

2017. febr. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!