Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen lehetőségeim lesznek...

Milyen lehetőségeim lesznek az ELTE pedagógia és pszichológia kar elvégzése után?

Figyelt kérdés
Jövőre fogok érettségizni, tudom van még időm eldönteni, hogy pontosan merre szeretnék továbbtanulni, de érdekelnének esetleg személyes tapasztalatok. A pedagógia szakra szeretnék jelentkezni, és utána a neveléstudományi mesterképzést elvégezni (bár ez még a jövő zenéje). A kérdésem, hogy ilyen diplomával pontosan hol tudnék elhelyezkedni, illetve hogy nehéz-e találni munkahelyet. Emellett érdekelne az átlag nettó bér is. A válaszokat előre köszönöm?!

2017. febr. 3. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, mihez lehet kezdeni ilyen képesítéssel, de ha sikerül is elhelyezkedned valahol, biztos, hogy keveset fogsz keresni.
2017. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok jártas, de pedagógiai asszisztensre, pszichológiai asszisztensre, ügyintéző titkárságra, dajkaságra, ifjúságvédelmi izére, családsegítő tanácsadócuccra, oktatási fejlesztő ötletfelvető emberre gondolok. Amúgy tényleg nem tudom.
2017. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!