Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Hogyan és mit kell kitöltenem a felvi.hu-n egyetemi jelentkezéshez?

Végzős gimnazista vagyok és szinte semmit sem tudok a magyar felsőoktatásról, mert eddig csak külföldi egyetemekkel foglalkoztam. Szeretnék megjelölni pár magyar egyetemet is hogy legyen több lehetőségem ha valahova nem vennének fel.

Bármilyen hasznos információ jól jönne a felvételi procedúráról. ( tudom hogy minden fent van az interneten és valószínűleg vasárnap jobban utána nézek, de most nincs sok időm )

Keress kérdéseket hasonló témákban: felvi.hu, továbbtanulás, egyetem, jelentkezés

2017. febr. 3. 22:15  Privát üzenet  

A válasz

Most nekem sincs időm, de hétfőn majd elkezdem összeírni a kedvedért.

Majd jelzek, ha kész.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. febr. 3. 22:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Felsőoktatási jelentkezéshez segítség?
Milyen dokumentumokat kell csatolni az érettségi vizsgára való jelentkezéshez?
Mikor lesz feltöltve az oktatási hivatal oldalára az a dokumnetum, ami szükséges az érettségi vizsgára aló jelentkezéshez?
A félévi bizonyítványt is csatolni kell az egyetemi jelentkezéshez?
NKE - KTK kollégiumi jelentkezéshez milyen dokumentumokra van szükségem?
Felvin a dokumentumoknál a jelentkezéshez szükséges dokumentumok fül alatt kéri a "felsőfokú oklevelet" és a " felsőfokú tanulmányi eredmények"-et, de nekem nincs ilyen, csak...

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!