Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes turisztika szakra...

Érdemes turisztika szakra menni? Vagy tényleg büfészak?

Figyelt kérdés

Sokan mondják,hogy büfészak,nem ér semmit stb..

Na de több egyetemen is van belőle duális képzés!Nem értem,hogy egy olyan szak,ahol duális képzés is van,hogy lehetne büfészak.Vagy ez nem jelent semmit?



2017. febr. 5. 15:43
 1/4 anonim válasza:
Szerintem ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni és beszélsz tobb idegennyelvet ezzel kiemelkedve a tömegből akkor megéri.
2017. febr. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha büfészak,akkor minek van duális képzés?
2017. febr. 5. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Turizmus?

Tele van matekkal és közgázzal. Egyáltalán nem könnyű. Ráadásul 2 szaknyelvi nyelvvizsgát kell szerezni. Szerintem kifejezetten nehéz.

2017. febr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ki mondta,hogy könnyű?

Egyébként egy ismerősöm turisztikára jár és jóformán alig tanul valamit.Mellette napi 8 órákat dolgozik,heti 5x edz,youtube videókat csinál stb.Azt mondja,hogy a suliba csak aludni jár be

2017. febr. 7. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!