Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Osztatlan tanárira jelentkezők...

Osztatlan tanárira jelentkezők, motivációs levélből hányat kell feltölteni?

Figyelt kérdés

Be szeretném adni 3 különböző egyetemre, de ugyanarra az osztatlan tanárképzésre, szakra. Elég egy motivációs levelet feltölteni, vagy külön-külön címezzem minden iskolának meg ugyanazt a levelet, és úgy töltsem fel a 3 fájlt?


Illetve másik kérdésem, hogy az alkalmasságira csak arra a helyre kell elmenni, amit elsőként jelöltem, vagy mindegyik helyre? Mert már mindenfélét olvastam.


2017. febr. 6. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindhárom helyre add be, biztos ami biztos. És igen, menj el mindegyikre, hátha az elsőn megjelölt helyre nem vesznek fel. Mert ha ne adj isten így lenne, és a másik kettőre meg nem mennél el, akkor azokra pontot kapnál és nem kezdhetnéd el egyik képzést se.
2017. febr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
* o pontot. :)
2017. febr. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
NEM!!! Megjelenni alkalmassági vizsgán csak a legelső intézményben kell, ahol tanárit jelöltél meg. Ha ott ,,nem megfelelt,, eredményt kapsz, onnantól, 2017. szeptemberi tanárképzést egyik intézményben sem kezdheted el. CSak akkor lehet elkezdeni a tanárképzést, ha az alkalmassági vizsgán alkalmasnak találnak. Mellékesen mondom a 100 főből 98 alkalmas, általában. Sok szerencsét én is tanárira megyek, de milyen szakra, én biológia-kémia.
2017. febr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó, én is ezt hallottam. Én magyar-törit szeretnék, elsősorban Szegeden, de bejelölöm Pestet is. Te hol?
2017. febr. 8. 18:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és milyen az a 2 ember, aki nem alkalmas? :D
2017. febr. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!