Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így elvégezhető a gazdálkodás...

Így elvégezhető a gazdálkodás menedzsment vagy a kereskedelem marketing? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Gimnáziumban kitűnő voltam, matekból is ötös, az érettségim is mindenből ötös lett, ott egyedül a matek lett négyes, bár valószínűleg elizgultam. Valójában nincs gondom a matekkal, értem/ értettem is. Egyéb okokból idén évet halasztottam, így van időm gyakorolni a matekot emelt szinten, persze tanár segítségével. Eddig nincs semmi problémám vele, deriválás egész könnyen megy, és Analízis 1. témakör végénél vagyok éppen, eddig nem tűnik olyan nehéznek. Én csak megijedtem, mert sok rémhírt olvastam itt is, hogy milyen nehéz.....Viszont engem a közgazdasági téma érdekelne, egyébként Szombathelyre szeretnék jelentkezni az ELTE új karára (Savaria Egyetemi központ.) Tapasztalatok, vélemények?


19/L



2017. febr. 8. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Te jó ég.

Ezek után simán fog menni az egyetemi matek.

2017. ápr. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, ment a zöld kéz! Én igazából azért ijedtem meg, mert többen írták az oldalon is hogy akik 90%os matek érettségit írtak még azok is szenvednek és hogy négyes matekkal ne nagyon menjenek közgazdaságira...:/ hát akkor remélem hogy nem így van:)
2017. máj. 22. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Az egyetem nemcsak matekból áll. Arra is gondolj, hogy bár most így könnyűnek tűnik, de majd amikor egész nap az egyetemen vagy és a matek mellett van 7-8 másik tárgyad is akkor már nem lesz olyan könnyű, de azt mindenképp jól tetted, hogy elkezdted időben az egyetemi matekot. Másrészt meg matekból van 2-3 aztán kész. A te szakodon nem tudom mi a szóró tárgy,de biztos lesz belőle több is. Azt tudom tanácsolni, hogy mindenre időben kezdj el tanulni és nem lesz gond, a leírtak alapján jó eszed van az egyetemhez, innen már csak kitartás és egy kis szerencse kell és hamar végzel.


Üdv.

egy mérnökhallgató

2017. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!