Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet valakiből nyomozó...

Hogyan lehet valakiből nyomozó? Milyen iskolákat kell választania? És hány évesen válhat valakiből nyomozò?

Figyelt kérdés
Van egy 10 èves fiam aki nyomozó szeretne lenni. Tudom, hogy ez csak gyerekkori álommunka vagy nevezzük bárminek, és azt is tudom, hogy a követelmények nagyon nagyok stb. De hogyan tud valaki erre a pályára lépni? Melyik iskolákat kell választani? Először csak jàrőr tud lenni, rendőr ès csak a későbbiekben nyomozò? Vagy? Ès kb hàny èvesen vàlna belőle nyomozò?

2017. febr. 9. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Érettségi után a Nemzeti közszolgálati egyetem rendészettudományi karát (Nke-rtk) kell választania. Ez jelenleg három éves alapképzést szolgál. Egy nyomozó nem járőrözik soha, ő nyomozó... 21 évesen az egyetem után automatikusan lesz munkája. Hogy hol az a tanulmányi eredményeitől függ. Itt egy videó ezt ajánlom figyelmedbe:

[link]

Egyébként a fiad szerintem kb még 10 állásra fogja azt mondani hogy ez szeretne lenni... én is ilyen voltam meg az összes gyerek ilyen:)

2017. febr. 10. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!