Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire nehéz a jogi kart...

Mennyire nehéz a jogi kart elvégezni?

Figyelt kérdés
Tudom sok kérdés van már fent ezzel kapcsolatban, és a joggal is láttam a napokban. Nekem ez az első kérdésem. Hátha több tapasztalattal tudtok segíteni. Mennyire nehéz sikeresen elvégezni az egyetemet 5 év alatt?
2017. febr. 9. 22:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen emberfüggő, valakinek az a szak is nehéz amit a csoportjában mindenki más 0 energiával véghezvisz. Sok mindentől függ, mennyire van motivációd, le tudsz-e ülni seggelni akár órákig egy nap, szereted-e amit tanulsz, na meg mázli. Van hogy hiába tanul az ember, belehúz mindig egy rossz tételbe, de ki is lehet húzni a legjobbat úgy hogy nem is készül az ember. Én azt mondom ha felvesznek, ne add fel, legyen valami amiért csinálod (időben végzés, ösztöndíj, akármi).
2017. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!