Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakok vannak amelyek...

Milyen szakok vannak amelyek nem tul magas ponthatarral vannak megaldva es el lehet velük helyezkedni?

Figyelt kérdés
Olyan szakok erdekelnek amelyhez eleg egy nyelvi emelt es az sem rossz ha koze van a kommunikacio es mediatudomanyhoz vagy a marketinghez

2017. febr. 13. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Sőt legjobb lenn ha el sem kellen végezni csak adnának egy oklevelet, aztán dolgozni sem kéne csak úgy kapnál pénzt.
2017. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arrol beszeltem hogy a semmittevesert akarok penzt kapni mert akkor ertwlmesebb lenne elmenni segelyre de en nem ilyen ember vagyok mert tanulni es dolgozni szeretnek de arroganciaval nem sokra viheti az ember... 😧😑
2017. febr. 13. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem. Ha létezne ez a szak, akkor mindenki oda akarna járni, nem? Márpedig kommunikációval és marketinggel nem kell annyi embernek foglalkoznia. Itt egy elég világos képlet adódik; jársz akármilyen képzésre önköltséggel, de nem biztos, hogy el fogsz tudni vele helyezkedni vagy pedig kitartóan tanulsz azért, hogy minél jobbak legyenek a pontjaid, és nem biztos, hogy el tudsz vele helyezkedni, de ez legalább előrevetíti, hogy jó szakember leszel, úgyhogy egy kis szerencsével és kapcsolatépítéssel már jövedelmező állásod lehet. Elvárni az élettől, hogy könnyű és kézenfekvő lehetőségeket dobjon, ugyanúgy arrogancia egy szinten. :D
2017. febr. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mérnöki pályák ilyenek, akár gépész akár villamos akár IT


De ide tanulni kell mert a szórás nagyon magas, csak bekerülni könnyű:)

2017. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!