Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek felvesznek,33...

Szerintetek felvesznek,33 pont lett a központi és 4,1 az átlagom a Csokonai vitéz Mihály gimnáziumba, általános tagozatra? (Debrecen)

Figyelt kérdés
Még nem igazán tudom, hogy mi is szeretnénk lenni ezért gondoltam, hogy gimnáziumba mennék,de az központi.. Nagyon, nagyon rossz lett ezt én is tudom...:(

2017. febr. 15. 17:32
 1/3 anonim válasza:
100%
Általanosra sokan jelentkeznek... szoval nem vesznek fel 33 as kozpontival
2017. febr. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

És ha fellebbezést írnánk anyukámmal, akkor se??

Vagy ha nem írtam be olyan sulit ahová menni akarok, attól még mehetek abba a suliba??

2017. febr. 17. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, még fellebbezéssel sem. Nem erős suli a Csokonai, de az átlagod sem olyan jó, a központid is nagyon átlagon aluli. Sajnálom :(

ÉS olyan suliba, amit nem jelöltél meg, csak akkor mehetsz, ha átiratkozol majd onnan a középiskolából, ahova végül felvesznek.

De egyébként, ha még nem tudod, mi akarsz lenni, pont ezért jó a szakgimnázium. Mert ad egy szakmát, ha úgy döntesz, nem akarsz egyetemre továbbtanulni. Ilyen központival + átlaggal egyébként csak nagyon gyenge gimnáziumokba kerülnél be, akkor pedig már jobb egy közepes szakközép :)

2017. febr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!