Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakács magántanár Budapesten?

Szakács magántanár Budapesten?

Figyelt kérdés

Ez most hülyén fog hangzani, de érdekelne, hogy hol találhatnék magántanárt, aki megtanítana minden konyhai praktikára? Igazából én szeretek főzni, de a konyhában iszonyatosan ügyetlen vagyok. Olyan helyre pedig nem akarok elmenni, ahol más hozzám hasonló töketlen bénák vannak és egy félig-meddig közömbös oktató tanít, akit baromira nem érdekel, hogy ki hogy sajátítja el a látottakat. Nekem valódi szakemberre lenne szükségem, aki lelkiismeretesen megtanít mindenre (pl. arra hogy hogyan kell egy hagymát villámgyorsasággal felszeletelni). Én egyénileg, személyesen szeretnék megtanulni olyan mozdulatokat, amiket csak a profi szakácsok ismernek.

Nem azért, mert konyhán akarok dolgozni (bár ki tudja) hanem azért hogy elsősorban boldoguljak a saját konyhámban és ne okozzon problémát egy egyszerű répa julienre vágása sem, bénázás nélkül. (Tudniillik én hihetetlenül ügyetlen és önbizalomhiányos egyén vagyok, aki magának hiába gyakorol, nem jut előbbre, és emiatt szüksége van egy profi szakember támogatására.)


2017. febr. 18. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A legjobb fej, akit ismerek: [link]
2017. febr. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!