Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha pszichológus szeretnék...

Ha pszichológus szeretnék lenni, akkor mennyire kell jo tanulónak lenni, miben kell jónak lenni és esetleg kell hozzá anyagi háttér?

Figyelt kérdés

Egyéb fontos infokat is várok :)


Köszi a válaszokat! ❤

11/L (tudom, hogy meglepő ez egy korombelitol, de ha egyszer en valamit a fejembe veszek... 😉😂)


2017. febr. 18. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia :) en pszicho szakra jartam de abbahagytam fél év után ..nem tudtam volna magam abba elkepzelni. Hát igen jól kell hozzá tanulni ..nálunk 420-430 körül volt a ponthatár ..nekem is 2 nyelvvizsga kellett hogy államilag támogatottra kerüljek, persze ha fizetősön vagy akkor nem kell ennyi de akkor 1 félév 150-200ezer között van talán:)

És Bioszban nagyon jó kell lenned ..első zhra nekünk 200 oldalt kellett bevágni képekkel fogalmakkal ..meg csomó mindennel ami még könyve se volt:D szval azt nyomasd ..de sztem ennyi évesen még változni fog ugyis

2017. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt :) en bioszbol jo vagyok, igazából évfolyamelso 😊 Es eddig hatodikig mindig kitűnő voltam 😊
2017. febr. 18. 21:37
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja es mindenki azt mondja, hogy ugy beszelek, mint egy felnott.  Sok konfliktus miattam nem jött létre es a problémás unokatesomat is elgondolkodtattam a beszédemmel. 


Ha valakinek problémája van, olyan beszédet tartok, hogy az csak na... 😊

2017. febr. 18. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha 11 éves vagy, akkor neked még nincs is biosz, kamukirálynő!
2017. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem, hogy mikor én 11 éves voltam kb 5-6.-os már volt biológia,földrajz.

Ilyen idős koromban, én is pszichológus akartam egyébként lenni, de aztán felnőttem és rájöttem, hogy annyira nem érdekelnek mások bajai, mint inkább a saját jólétem, és mérnöknek tanultam tovább.

2017. febr. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#4 de van bioszom :) hatodikban a természetismeret mar harom részre van osztva: biosz, föci és fizika ;) de ezt gondolom tudod
2017. febr. 18. 23:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy egy tantárgy, egy félévi és egy év végi osztályzat, és valószínűleg egy tanár. Az, hogy a tankönyvben külön fejezetekre van osztva a tananyag az egy dolog. A mérnöknek mondom, hogy régen valóban hatodikban indult a fizika, a biológia és a földrajz, most már nem így van.
2017. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor ez őszintén szomorú... Kicsit több természettudomány kéne, mert így azt se tudják igazán mit takar az, hogy biológia :D
2017. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!