Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van olyan maganegyetem itthon,...

Van olyan maganegyetem itthon, ahol van pszichológia szak?

Figyelt kérdés
Főként olyanra gondolok mint az IBS, csak simán pszichológia érdekel. Ott láttam már menedzsment pszichológiaval, de azt nem tudom pontosan, hogy mit foglal magába. Vagy valami jó, budai maganegyetem, ahol nem csak gazadalkoda és menedzsment stb szakok vannak?
2017. febr. 20. 22:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak állami egyetemeken indítanak itthon pszichológiát, a magánegyetemek elsősorban gazdasági képzéseket indítanak.

Mondjuk nem is értem miért éppen a magánegyetem érdekel, sima pénznyelők ahol mindenért fizethetsz pluszban, de közben elég értéktelen papírt ad. (Volt szerencsém ilyen helyen végezni a BA-t, nem ajánlom).

2017. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oksi, koszi a választ, azert választom ezt, mert itt jóval kevesebb a ponthatár..
2017. febr. 23. 16:00
 3/3 Tunde1013 válasza:
Találtál vègül valamit? Érdekelne
2022. júl. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!