Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha most februárban nem jelentk...

Ha most februárban nem jelentkeztem, van lehetőség pótfelvételire?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam igazán mit akarok csinálni, OKJ-t kezdtem volna, de végül meggondoltam magam. Most február 15ig nem töltöttem fel semmilyen dokumentumot. Az lehetséges, hogy július végén amikor lehet pótfelvételizni, akkor feltölthetek mindent és jelentkezhetek, függetlenül attól, hogy most februárban nem jelentkeztem?
2017. febr. 22. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet jelentkezni, de csak egyetlen helyre adhatod majd be. ha meghirdetik, mert nem mindenhová hirdetnek pótfelvételit.
2017. febr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz pótfelvételin, de asszem olyankor csak önköltségesre lehet (ahol hirdetnek szakot mert még van hely), meg csak egy szakot jelölhetsz meg.
2017. febr. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ja és pótfelvételin kizárólag csak fizetős helyet hirdetnek meg.
2017. febr. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!