Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen a NYME ( Szombathely)?...

Milyen a NYME ( Szombathely)? Mennyire híres, milyen az egyetem légköre, a tanárok ill. nehéz bejutni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

kb mindenki tudja, h a vicc kategória....

mc donald's-nál többre nem sokkal jobb a diplomája...

2017. febr. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen? De most, hogy csatlakozott hozzá az Elte csak színvonalasabb lett. Köszi a választ!
2017. febr. 26. 21:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen változások általában jórészt adminisztratívak.

Attól, hogy az ELTE-hez csatolták, még kb. ugyanaz marad. Másfelől szegény campust hol ide pakolják, hol oda. Egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy akik most oda felvételiznek, azok ott is fognak végezni.

(Ez van másokkal is: a Kertészeti sem lett más, csak mert anno a Közgázhoz csatolták, az Ybl sem változott meg, csak mert a SZIE része lett - éjfélig lehetne sorolni.)

2017. febr. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Èrtem. Köszi a választ! (3.-nak jelöltem meg, ès nem sokat tudtam az Egyetemrõl.)
2017. febr. 26. 22:39
 5/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen szakra mész. tényleg addig volt jó, míg önálló volt, de sajnos az egyetemmé válláshoz csatlakoznia kellett egy másik egyetemhez, anélkül megszűnt volna, önerőből meg nem tudott egyetemmé alakulni. Sajnos nincs meg a megfelelő oktatói létszám se, sok a vendégtanár, akik csak a hét 1-2 napján vannak itt.

Attól függetlenül vannak erős, több évtizedes múlttal rendelkező szakok itt is, de vannak olyan szakok is, amik a létszám növelését szolgálják és semmit se érnek...

Az ELTE hatása biztos rányomja bélyegét, úgy mint a kizsigerlő NYME se lett a legjobb döntés. Biztos nem fog sok párhuzamos szak futni, inkább Bp-i központot fogják fejleszteni szerintem.

2017. márc. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. márc. 5. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!