Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki aki volt a károlyi...

Valaki aki volt a károlyi mihály gimnázium szóbeli vizsgályán eltudná nekem mondani mi volt a vizsgán? Milyen jellegű kérdések voltak? Hogyan zajlott ez az egész?

Figyelt kérdés

2017. febr. 27. 16:58
 1/5 Vanda122 válasza:
Még érdekelt vagy az ügyben, mert ha nem akk nem írom le! :D ?
2017. márc. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Snekie66 válasza:
Engem viszont erdekelne ha ot nem is:)
2017. márc. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Vanda122 válasza:
Bementel a terembe majd (kozben bent volt vagy 3 diak plusz 1 aki felelet so tengernyi idod lesz) huztal ket szamot es azt a magyar/matek tetelt kaptad meg. Matekbol 6 feldata van amibol az egyik egy fogalom amirol beszelned kell pl:eltolas, es nekem volt benne egy Igaz hamis, egy egyenlet es ket szovegertes amibol az egyiket egyenlettel kellett megoldani, a masikat meg csak ki kellett kovetkeztetned. Magyarbol vers felismeres, szofajok, szoelemekre bontas, mondatelemzes, milyen modat fajtak urolkodnak versreszletben pl kijelento. Aztan fololvasnak egy szovegertest neked majd arra kapasbol kell tudnod valaszolni anelkul h lattad volna a szoveget, majd huzol egy szot pl irigyseg es arrol kell beszelned. Nem volt bazi nehez amugy. :)
2017. márc. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltak hibáid vagy kb hibátlan lesz? :D
2017. márc. 4. 21:12
 5/5 Vanda122 válasza:
Voltak, voltak. Magyarbol a versfelieres, aztan nem tudtam a koparra ellentet kb ennyi. Meg a szoelemekre bontasnal az e-t kotohangnak irtam, aztan mondta h nem az es atjavitottam birtokos jelnek mondta h igen birtokos szemelyjel. Matekbol pedig a beszed az ment, segitseggel de am ment( kb mindenkinek kellett ahhoz segitseg) aztan volt 2 egyenletem amibe egy apro hiba volt de a tobbi hibatlan lett soo ja. ^^
2017. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!