Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lovász szakmát érdemes tanulni?

Lovász szakmát érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudom milyen szakmát tanuljak mert nagyon egyik se érdekel csak a lovakkal illetve állatokkal kapcsolatos dolgok.

Nekem nagyon tetszik a Bábolnai suli de nem tudom hogy megéri-e oda menni és ezt tanulni.



2017. márc. 2. 14:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem! Mo.-on meg főleg nem, ha németet, vagy angolt középfohú,szakmaira felfejleszted és külföldön keresel mondjuk egy verseny istálót, akkor megéri, de itthon semmi kép sem!!!! Nekem van végzettségem, nő vagyok ésrettentően elképesztő az itthoni lovardák vezetőinek a hozzáállása. Nem jelentenek be, sz.ar pénzekkel szúrják ki a szemed, rettenetes, igénytelen szállást biztositanak számunkra... Csak a profit számit, nem a lovak egészsége és sorolhatnám. Ne menj lovásznak!
2017. márc. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!