Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iranyban tanulhatnék...

Milyen iranyban tanulhatnék tovább?

Figyelt kérdés
23 eves vagyok rendelkezem egy közepes éretségivel és egy elelmiszer vegyiáru eladó szakmával valamint ebbe a szakmában számos verseny eredménnyel. Szeretnék tanulni de nem tudom milyen irányba induljak. Jelenleg a kereskedelemben dolgozom és ez mellett szeretnék tanulni valamit. Rengetek kreativitással és kézügyességgel rendelkezem és lehet hogy ebben az irányban tanulnék valamit de az sem lenne baj ha teljesen nem szakadnék el a kereskedelemtől. Minden érdekel a világon, minden héten valami más szeretnék lenni. Van valami jótanácsotok merre érdemes elindulni?

2017. márc. 2. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg elvégezhetnél egy boltvezetői tanfolyamot, hogy feljebb léphess a mostani helyeden, vagy saját boltot nyithass. Használj helyesírás ellenőrzőt, mert az írásod kissé kusza.
2017. márc. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg Kereskedelem és marketing egy egyetemen?

Itt tudsz róla bővebben olvasni: [link]

2017. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A tévesztések a telefon miatt lettek bocsanat túl közel vannak a betűk. :)

Elvégeztem már a boltvezetői tanfolyamot csak ez lemaradt a leírásból. Jelenleg műszak-részlegvezető pozícióban dolgozom.

2017. márc. 3. 10:08
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezután tényleg valamilyen főiskola vagy egyetem kell, hogy következzen. De ezt csak akkor javaslom, ha jó eséllyel előnyöd származna belőle, mert még egy alapszak is sok idő, energia, és ha nem vesznek fel államilag finanszírozott képzésre, akkor pénz is.
2017. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Orfeus ***** válasza:
100%

Átérzem a problémád, hasonló szituban vagyok, szintén 23 éves. Szakvezető, csoportvezető, operátor, folyamatfejlesztő, voltam már minden, csak akasztott ember nem, a pár évem alatt. De még mindig nem tudom hogy mivel foglalkozzak. Bőven átlag felett keresek, de mégsem érzem jól magam. Szóval nem vagy egyedül szerintem :)


Ha mindenképp ez érdekel, akkor jöhet az egyetem. Ugyan akkor szintén boltvezető leszel kb, csak nagyobb boltban. Kereskedelem és marketing szakirány az jó lehet, beledurrantottam 1 évet a gazd.menedzsment szakirányba, és nagyon jó dolgokat tanul az ember egyetemen, ha érdekli ugye.


Ha mindneképp ilyen pozíciót akarsz, több pénzért, akkor jó az egyetem. Vagy esetleg a kreativitást említetted, az elég durván kell marketing szakon.

2017. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok pozitív választ.

Nem feltétlenül maradnék ebben a szakmában csak húz a szívem a céghez mert van egy két ember akik miatt nehezen hagyom itt. De sajnos a szeretetből nem lehet megélni. Igazából a cég központi irodájába szeretném nagyon bekerülni de oda kihalásos alapon megy a felvétel normális posztra. Érdekesnek találom a gyakorlatukat nálunk töltő tanulókkal való foglalkozást, szívesen szerkesztenék akciós újságot. Fontos szempont hogy a bolti munkából valahogy kikerüljek mert sajnos a rengeteg emelgetés miatt derék problémáim vannak és inkább tanulok és nem leszek lusta minthogy az egészségem bánja.

2017. márc. 4. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!