Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Közgazdasági szakközépiskola...

Közgazdasági szakközépiskola után hogyan válhat belőlem építészmérnök?

Figyelt kérdés

10-es vagyok, 8-ban direkt olyan suliba szerettem volna jelentkezni, de akkor még nem voltam 100%osan biztos benne, és sokat kellett volna vonatoznom, ezért végül közgázra jelentkeztem, amit már megbántam.


Építész/építészmérnök szeretnék lenni.

Azt olvastam, hogy kell a fizika, matek, rajz, valamint építészeti ismeretek. Ezek közül 3 megvan, de az utolsó is tantárgy? Muszáj a jelentkezéshez az is?


Valamint tudnátok ausztirai egyetemet (is) ajánlani?:) érdekes kérdés, de az ottani iskolákba is követelmény a fizika érettségi?


16/l



2017. márc. 5. 14:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Borzasztó egyszerűen. Jelentkezel építészmérnök képzésre, és azt elvégzed. A felvi.hu-n megtalálod, hogy pontosan mik a felvételi követelmények, hogy hol indul, stb. Nem vagy elkésve semmivel.
2017. márc. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!