Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » NYE gépészmérnökire esély?

NYE gépészmérnökire esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az lenne a kérdésem hogy mennyi esélyem lenne levelezőn elvégezni az NYE gépészmérnökit, egy 40%-os matek érettségivel(újat akarok írni) és 3-as fizikával?

Gépgyártástechnológiai technikus végzettségem van



2017. márc. 5. 23:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Oda 280 ponttal már felvesznek... nem tudom, hogy neked így mennyi van, okj-val együtt szerintem adott.
2017. márc. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De ilyen matekkal egyáltalán az a kérdés, hogy érdemes e. Gépészmérnökin a matek dönti el, hogy kiből lesz gépész... majd a mechanika, hogy mikor.
2017. márc. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha eddig nem igen foglalkoztál vele, vagy gyenge volt az oktatás akkor sem reménytelen a helyzeted.


Szépen keresel egy matek korrepetítort aki rendbeteszi a fejedben a matekos dolgokat. Rengeteg hallgató ebből él az egyetemen, hogy a szóró tárgyakból készíti fel sorozatban az embereket. (Matek, Mecha elég nagy sláger).

Más mérnöki szakon tanultam, de volt egy tárgy ahol én is igénybe vettem ilyet. Hát öt évre visszamenőleg felkészítettek az összes ZH/Vizsga típus feladatra.

Sok újdonsággal nem találkoztam az adott tárgy számonkérései során.



Ha szorgalmasan!!! foglalkozol a tananyaggal és segítséget is kérsz mellé akkor véleményem szerint hozható a dolog.


Pláne, hogy a teknikusidnak köszönhetően a szakmai tárgyaknál meg simán előnnyel indulsz. (Ezekre kevesebb időt kell fordítanod, így az elején a matek / fizika felhozható).

2017. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
középsuliba nem igazán foglalkoztam a matekkal és a tanárral se jöttem ki túl jól, köszönöm a válaszokat
2017. márc. 7. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!