Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Karinthy Frigyes Gimnáziumáb...

A Karinthy Frigyes Gimnáziumába jelentkeztem és az emelt angol tagozatot jelöltem meg? Tagozat váltás lehetséges ideiglenes értesítő után?

Figyelt kérdés
2017.03.16-n lesz lehetőség arra hogy változtassunk a sorrenden. Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 10. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak a sorrenden változtathatsz. Új tagozatot nem vehetsz fel. Ez 03.16-17-én teheted meg. Ideiglenesen hányadik vagy? Melyik tagozatokra jelentkeztél?
2017. márc. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
emelt angolra és oda nem fogok bekerülni de a kéttannyelvű angolra lenne esélyem csak nem jelöltem meg
2017. márc. 10. 19:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Tavaly az emelt angolra az utolsó a 186., a kéttannyelvű angolra meg a 121.. Szerintem Nem jól gondolod. A kéttannyelvű angolra nehezebb bejutni.
2017. márc. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az ki van zárva, valamit rosszul értelmezel. A kéttannyelvű angolra sokkal több pont kell.
2017. márc. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezek nem pontok, hanem az ideiglenes jegyzék szerinti sorszámok.
2017. márc. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Éppen ezért a hátrébb lévő még bejuthatott az emeltre, de a kéttanra nem.
2017. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek írtam, hogy ki van zárva, hogy emelt angolra nem jut be és kéttanra meg igen.
2017. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Rendben!
2017. márc. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én úgy tudom lehet új tagozatot felvenni, de csak igazgatói engedéllyel, kérvényt kell azt hiszem írni. Minden tagozaton más a sorrend, például az én lányom sem jelölte az emelt angolt, így ott nincs a rangsorban. Nekünk két-tannyelvű angol és német rangsor helyezés közt 35 hely különbség van, és mi a határon vagyunk. (angol két-tan határán) A németet kevesebben jelölték, szerintem az emelt angolt is.
2017. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha emelt angolra nem jutsz be, akkor kizárt, hogy bármelyik kéttanba bejutsz.

Emelt angolra a legkönnyebb bejutni.

2017. márc. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!