Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Rendészeti szakközép iskola...

Rendészeti szakközép iskola mennyire kemény?

Figyelt kérdés
Az tudom hogy nem egy mezei iskola,de azért gondolom nem is olyan mintha katonának menne az ember,akinek van tapasztalata írna.Szeretnék majd rendőr lenni,csak még picit komolyodnom kell.
2017. márc. 14. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly előtt végeztem Veszprémben. Az én osztályom volt az első az iskolában ezen a szakon. Sajnos nagy csalódás volt, de elvileg már valamit javult a helyzet.

Emelt óraszámban volt testnevelés, valamint a 4. év első félévében volt egy olyan órám, hogy... ő... nem is tudom a nevét, a lényege az volt hogy megtanultunk esni, valamint ütéseket kikerülni/kivédeni. Ennyi volt a különbség, más nem.

Akik most tanulnak annak, nekik már van lövészoktatás is, légpuskával. Az emelt tesi maradt, meg biztos más eltérés is van, csak ezeket hallottam a most ott tanuló barátomtól.

Az általános tapasztalat az az, hogy lányoknak nehezebben elvégezhető. Az én osztályomban 32-en voltunk, ebből 17-en voltak lányok. Ez az arány most is hasonló. Több olyan felmérés is volt, ami nem az alap erőnlétet (pl, futás, fekvőtámaszozás) mérte fel, hanem tízen kilós súlyokat kellett át/odébb dobni/vinni/húzni/tolni.

2017. márc. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!