Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Így jelentkezhetek pótfelvétel...

Így jelentkezhetek pótfelvételire?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy azok akik felvételt nyertek a 'rendes' felvételi eljárás keretében azok nem jelentkezhetnek. De azok jelentkezhetnek, akik nem ebben az évben, hanem korábban nyertek felvételt? Tehát pl én elsőévesként jelentkezhetek majd nyáron pótfelvételire? Azért szeretnék jelentkezni, hogy újrakezdhessem az egyetemet, újra felvehessem a tárgyaimat (egyébként nem engedik) és javíthassak a jegyeimen.


Tudom, hogy azok akik felvételt nyertek a 'rendes' felvételi eljárás keretében azok nem jelentkezhetnek. De azok jelentkezhetnek, akik nem ebben az évben, hanem korábban nyertek felvételt? Tehát pl én elsőévesként jelentkezhetek majd nyáron pótfelvételire? Azért szeretnék jelentkezni, hogy újrakezdhessem az egyetemet, újra felvehessem a tárgyaimat (egyébként nem engedik) és javíthassak a jegyeimen.



2017. márc. 20. 12:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!