Lehet-e ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 éve érettségiztem és nem tudtam eldönteni, hogy mégis mi akarok lenni, így elmentem dolgozni. Újra szeretnék érettségizni 1-2 tantárgyból és azt szeretném kérdezni, hogy ennek mi a menete, hol kell ezt jeleznem? Illetve nyár körül lehet valahova jelentkezni felsőoktatásba, vagy akkor már csak a második turnusban leszek, hogy megy ez? Előre is köszönöm a válaszokat.

2017. márc. 21. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Februárig kellett volna jelentkezni érettségire és felsőoktatásba is.

Július végén lesz pótfelvételi, akkor jelentkezhetsz, ha nem zavar, hogy csak önköltségesre lehet akkor már jelentkezni.

Érettségzni legközelebb az októberi vizsgaidőszakban tudsz, szeptember körül kell jelentkezni. Természetesen nem ingyenes.

2017. márc. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első válaszoló mondta, ennek díja van. Ezen az oldalon megtalálod, hol és mennyit kell fizetned:

[link]

2017. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!