Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szakács legyek, vagy mérlegkép...

Szakács legyek, vagy mérlegképes könyvelő?

Figyelt kérdés

Ezen a kettőn gondolkozok, melyik érn3 meg jobban? Melyikkel keresnék többet? Melyikkel lenne nehezebb munkát találni?

Köszi a válaszokat!



2017. márc. 23. 10:47
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Inkább mérlegképes könyvelő.

(én szakács voltam szülésig, férjem a mai napig az)


Most pénzügyes vagyok, tehát látom, hogy mennyivel "kényelmesebb" egy könyvelő élete. Munka az van ugyan bőven ugyanúgy, de a könyvelő nem rabszolga. A szakács sajnos manapság nagyon az...

2017. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia köszi a vàlaszt!

És főiskola/ egyetem nélkül is el lehet helyezkedni?

2017. márc. 23. 11:03
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Egyetem/főiskola nélkül is el lehet helyezkedni, de ha van egy másik jelentkező is arra a munkára, akinek diplomája is van, nemcsak egy okj-s papírja, akkor gondolhatod kit fognak felvenni..
2017. márc. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem mostani a kérdés, de a kutyát nem érdekli a diploma ha könyvelő akarsz lenni. A tapasztalat, a hozzáértés és a szorgalom a fontos. Ezeket a diploma még nem ad, a cégnek viszont ez kell. Csinálsz nekik egy kis mínuszt a hozzá nem értéssel és még örülj neki, ha csak elküldenek. :) A könyvelők azért elég jól keresnek (aki elvállalja semmi pénzért, annak úgy kell). Nálunk is full kényelmes irodája volt a könyvelő csajszinak. Télen fűtve, nyáron hűtve, csend és nyugalom. Egy boltban. Hát még egy nagyobb cégnél... El tudnám viselni naphosszat. :)
2018. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!